Johtokunta

Yhteystiedot
Puheenjohtaja Riitta Mäkinen, YTM, hankepäällikkö
puh.: 044 284 8504
sähköposti: riittamakinen@hotmail.com
Varapuheenjohtaja Jukka Hämäläinen, linja-auton kuljettaja, pääluottamusmies
puh.: 0400 647 171
sähköposti: jukka.hamalainen@kotiposti.net

 

Jäsenet:
Kimmo Suomi, professori
puh.: 040 1881 407
sähköposti: kimmo.j.g.suomi@jyu.fi
Sanna Laakso, opiskelija
puh.: 045 318 0898
sähköposti: sannalaakso8@hotmail.com
Siiri Muhonen, opiskelija
puh.: 040 549 2369
sähköposti: siiri.muhonen@gmail.com
Tarja Viikari, lastentarhanopettaja
puh.: 040 753 3065
sähköposti: tarja.viikari@hotmail.com
Juha Hjelt, paloesimies, eläkeläinen
puh.: 0400 779 949
sähköposti: juha.hjelt@jkl.fi
Antero Raninen, kehityssuunnittelija
puh.: 0400 448 741
sähköposti: raninen.antero@gmail.com
Veijo Koskinen, työturvallisuuspäällikkö
puh.: 050 60156
sähköposti: veijo.koskinen@jkl.fi
Olli Patrikainen, eläkeläinen
puh.: 0400 644 367
sähköposti.: olli.patrikainen@elisanet.fi
Varajäsen Virpi Kuoppala, kulttuurituottaja
puh.: 050 499 0760

 

Kommentoi